Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betegség miatt késhet sokat a...

Betegség miatt késhet sokat a menstruáció?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban késett a mensim pár napot, ezért elmentem dokihoz, aki megállapította, hogy van egy pici ciszta a baloldali petefészkemben.(azt mondta nyugi elmúlik magától-.-") Másnap meg is jött, de folyamatosan (még most is) fáj ott bal oldalt. Nem nagyon, csak érzem, hogy néha lüktet vagy nem is tudom, olyan tompán. Elmentem még egyszer orvoshoz, azt mondta, nincs ott semmi, majd elmúlik a fájdalom. Nos ebben a hónapban megint késik, és már aggódok, hogy mi lehet a baj. Jövőhét hétfőre kaptam időpontot másik nőgyógyászhoz, de addig szétizgulom magam :/ Szóval véleményetek szerint ez miatt késhet a mensi? Esetleg a ciszta miatt? Semmi más tünetem nincs, csak az a tompa fájdalom és persze a késés. Előre is köszönöm!!

2012. aug. 6. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
a ciszta miatt is késhet és amiatt is, hogy szétizgulod magad.
2012. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Csatlakozom az előttem szólóhoz. A ciszta miatt késhet a mensi, szerintem ha megint mész dokihoz kérjél egy ultrahang vizsgálatot. (Bár gondolom már az előző alkalommal is így vizsgáltak, hiszen a dokinak látnia kell a cisztát, csak úgy nem üthet a hasára). Ja és tudom, könnyű mondani, de próbálj valami másra gondolni, mert a túlzott stressz sem tesz jót a menstruációs ciklusnak. Terhes nem lehetsz? Bár a teherbeesés is sokkal nehezebb cisztával.
2012. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első vizsgálaton a terhességet kizárta. Megpróbálok megnyugodni, remélem nem lesz semmi baj! köszönöm szépen a válaszokat:)
2012. aug. 6. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!