Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy vendégségbe nagy wcre kellett mennetek és olyat ürítettetek, hogy alig tudtátok lehúzni? Csak felmérés képpen, nemeteket is írjátok utána.

Figyelt kérdés
Velem tegnap volt ilyen és elég kellemetlen volt, lány vagyok.

2012. aug. 6. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt. Nem csináltam belőle ügyet, más is járt így nálunk. Amúgy én WC-kefével letolom. HA WC-pumpa is van még jobb, nyert ügyem van! Persze teszek a víz tetejére kis papírt ne maradjon "csokis". :)
2012. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is wc kefével toltam le. Csak éppen wc papírt nem tettem a tetejére, de majd máskor :) és te fiú vagy vagy lány?
2012. aug. 7. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
23/N vagyok.
2012. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Uhhh,volt nekem is ilyen kellemetlen élményem.Roppant kínok közt szültem meg,nagy nehezen el is tüntettem,de vagy 3-4 szer húztam le a wc-t,aminek a hangja betöltötte az egész lakást.És gondolom a szülés hangjai is hallatszódtak.Onnan gondolom,hogy vörös fejjel nézett rám mindenki és néma csend lett ahogy kijöttem.Iszonyatosan ciki volt.
2012. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem.
2012. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még nem volt, de nagy rémálmom egy ilyen helyzet... Bárhol is vagyok, mondjuk rokonoknál-páromnál, az első "szülés" mindig kellemetlen, csak arra tudok gondolni, hogy mi lesz, ha így járok... 22L
2012. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
XDDDDXDXD Ne haragudj 4-es, de ezen besírtam...:D
2012. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

nekem még durvább volt. itt volt a párom nálam, és hát már egy ideje együtt vagyunk, szóval meg szoktunk beszélni ki hova megy, szóval jeleztem neki h elmegyek elvégezni a dolgomat.ez este volt. hát jó nagy volt az adag, alig ment le, de végülis sikerült. el is meséltem a páromnak hogy jól megszenvedtem vele, jót nevettünk. másnap reggel ő ment el wcre (asszem csak pisi volt) mire kijött és mesélte hogy visszajött a tegnapi dolgom...

hát nem volt akkora nagy poén, szégyelltem magam

2012. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!