Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj amikor pisilek és utána...

Fáj amikor pisilek és utána úgy érzem mintha megint kellene. Mi ez?

Figyelt kérdés

Amikor úgy érzem pisilnem kell, akkor elmegyek, és az elején rendesen tudok pisilni, a végén fáj, utána kevés cseppek jönnek később, mert úgy érzem megint kell, közbe nem is. És a hüvelyem folyton fáj. Ez 1 és fél napig szokott tartani, elmúlik, majd valamikor újra előjön. Nem felfázás. Mitől lehet, mi ez, és mit tehetnék ellene?

Segítségeteket köszönöm!


2012. júl. 26. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha elmész egy nőgyógyászhoz,akkor ő pontosan meg tudja mondani mi a bajod. Nem árt elmenni,mert ez nem normális,ha pisilés közben fáj.
2012. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké köszi, nőgyógyászhoz már terveztem elmenni mert ez már nagyon kellemetlen :/...

Nincs esetleg valami ötleted mit tehetek ellene?

2012. júl. 26. 23:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem szószerint ugyanez van. Pisilés végén kicsit még lüktet is :S

Én ülőfürdőt alkalmaztam, meg a nőgyógyászom által felírt Nolicint. Nem tenyésztett meg semmi csak felírta, tegnap újra előjött:S

2012. júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én kipróbáltam a kamillateás forróvizes ülőfürdőt. Az talán- talán segített. Este még nagyon fájt, most reggelre csak nagyon minimálisan érzem.

Nem pozitív dolog, de részben megnyugtat, hogy nem csak én megyek keresztül rajta. Persze ennek nem örülök, csak azért mégiscsak megnyugtat, mert megijedtem mi lehet a baj. Mivel hogy ugyanez a baj rajtam tavaly is kijött, ugyanebben a szakaszában a nyárnak. Csak hogy akkor napi rendszerességgel. Elhatároztam, a tavalyi évvel ellentétben idén elmegyek nőgyógyászhoz.

2012. júl. 27. 08:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt a dokinál. Minden jót kívánok Neked! :)
2012. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csonka Annabella válasza:
sziasztok azért írok mert kicsit még ijetem mikor megyek wc re pisilni akor nagyon fáj mikor pisilek luktet bele és gyakran jarok wc re és a paromalis fájt az együt lét mit tegyek ?
2016. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!