Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 évesen még lehet nagyobb...

16 évesen még lehet nagyobb mellem?

Figyelt kérdés

16 évesen a mellkasom olyan mint egy deszka. Mindig is zavart, de már a 12 éveseknek is nagyobb mellei vannak, mint nekem.

Vékony testalkatú vagyok és nem is hatalmas mellekre vagyok,csakhogy mégis legyen "valami" a mellkasomon.

Egyik bnőm sokkal vékonyabb nálam,mégis akkor mellei vannak,mint az én fejem.


Szerintetek még van rá esély,hogy nőjön?


2012. aug. 6. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőven fog még nőni... 16 évesen még nem a "kifejlett" állapotában látod :) Néha masszírozd át ÓVATOSAN! Főleg körülötte az izmot.
2012. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze. Alapvetően kb. 20 éves korig nő, de utána is változik még az alakja, formája a hormonális változások hatására.


Nézz szét a nőrokonaid között mindkét ágon, hogy milyen arányban vannak közöttük kis és nagymellűek, megmutatja az esélyeidet.


Arra azért vigyázz, hogy ha nagyon-nagyon-nagyon vékony vagy, akkor az befolyásolhatja a növekedésed (nem mindenkinél, de valakinél igen).

2012. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nőhet még a melled, de ne aggódj, mert nem ezen múlik egy lány szépsége!
2012. aug. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!