Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kell csinálni a nőgyógyász...

Mit kell csinálni a nőgyógyásznál? Elsőre jobb lenne ha nőhöz mennék vagy az mindegy?

Figyelt kérdés

most fogok először nőgyógyászhoz menni és nagyon félek. valaki elmondaná nekem, hogy ha elmondom neki, hogy miért megyek és azt mondja, hogy megvizsgál, akkor mit kell tennem? ott a doki előtt vagy hol kell levetkőzni? és az orvoson és rajtam kívül más is van a vizsgálóban? vagy mi hogy történik?

köszönöm előre is

17L



2012. aug. 6. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Vagy a doki előtt és elfordul vagy egy elkerített részben.Max egy segítő(ápolónő)van ott még.Nem kell izgulni emiatt.
2012. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A doki meg egy ápoló szokott ott lenni, de velük nem kell foglalkozni. A vetkőzés egy külön részen szokott lenni de most szerintem tökmindegy hol vetkőzöl le mert úgy is látni fogja. Amúgy teljesen mindegy milyen nemű a doktor ugyan az a szakterületük ugyan ahhoz értenek és lehet egy idősebb doktor úr sokkal jobban ért hozzá mert tapasztaltabb és lehet elsőre kezelné a dolgot mint egy fiatalabb nő aki meg tippel és vagy bejön vagy nem.
2012. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

az a helyzet, hogy nagyon félek tőle, de szerintem csak jó lenne elmenni, egyszer túl kell esni rajta

2012. aug. 6. 21:26
 4/8 anonim válasza:

nem kell félni tőle

nekem a 4 év alatt ő a 3. nőgyógyászom, és ő is fog maradni.

1 nő volt, 1 pasi, és a jelenlegi is férfi.

a nő az egy felfázásra azt mondta hogy lehet hogy baba lesz 16! évesen, ugy hogy a barátommal a csókolózásig jutottunk el , a 2 egy 25 körüli srác volt, de egy vérbeli f@szkalap, és most a nőgyógyászom már majdnem 2 éve egy 47 éves férfi, de nagyon rendes, normális és kedves. :)

20L

2012. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a doki neme számít, mert mindkét nemnél van jó orvos és rossz orvos! Az a lényeg, hogy profi legyen, kedves, megértő és mindent megtudj vele beszélni!
2012. aug. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha feszélyez, hogy ffi az orvos, akkor nőhöz, ha feszélyez, hogy nő, akkor férfihoz menj inkább. Te tudod, hogy kényelmetlenül érintene-e bármelyik ehetőség, vagy nem. Nekem pl mindegy, volt már ffi és nő dokim is. A mostani egy tüneményes pasas, a második babát szülöm nála hamarosan, és eddig egy rossz szavam nem lehet rá. Olyanhoz érdemes menni, akit többen ajánlanak, akkor nem lehet nagyot bukni.
2012. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%

elsőre mindenképpen női dokihoz menj, mert sokkal elviselhetőbb elötte vetkőzni és terpeszteni, mint egy mondjuk 30 éves ffi elött!


azonkívűl feltehetőleg sokkal empatikusabb is női voltából kifolyólag.

2012. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én férfinél voltam elsőre is, nála születtem :) Amúgy nekem teljesen mindegy, hogy ffi vagy nő, ugyanolyan sz.rul érzem magam, mert idegen. És, idegen előtt terpeszteni....hát....nem egy kellemes dolog...DE! Túlélhető :)
2013. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!