Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős hüvelygyulladásra kaptam...

Erős hüvelygyulladásra kaptam krémet, tabit, kúpot, azt mondta a doki, h másnapra már jobb lesz, kaptam sumademet 2-őt egyszerre kellett bevennem, viszont a krém, és kúp is égetett csípett, és ugyanúgy fáj a pisilés is :S nem fog már használni?

Figyelt kérdés
pimafucort krémet,és gyno pevaryl kúpot kaptam,a kúpot már elhasználtam,de semmi változást nem érzek,sőt a krémtől mikor bekenem,most is éget.nektek volt ilyen??
2012. aug. 6. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
pimafucort én is használtam nekem semmi bajom nem volt. lehet azért csíp, mert sok volt a dózis.de ez csak 1 tipp.
2012. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kenetet nem vettek, hogy elküldjék tenyésztésre? Mert az is lehet, hogy nem a megfelelő gyógyszereket kaptad és azért nem múlik. Én is kaptam nemrég gyno pevarylt, de úgy emlékszem, hogy az csak a candida gomba ellen jó és lehet, hogy neked másfajta gomba is van a hüvelyedben, ami gyulladást okozott.

A Sumamed pedig antibiotikum, ha jól tudom, tehát bakteriális fertőzéssel is kezeltek tulajdonképpen. Lehet az is, hogy az okozta az egész galibát és még nem pusztult el az összes baktérium.

De ha továbbra is ilyen kellemetlen, akkor én visszamennék a helyedben. Meg ha az orvos nem írt fel vagy nem javasolt, akkor valamilyen hüvelyflóra helyreállító kúrát is csinálj, mert az antibiotikum, gombaölő szerek felborítják a hüvely egyensúlyát és túlszaporodnak a problémát okozó gombák és újra visszajön a gombás fertőzés. Ezt pedig tapasztalatból írom.

2012. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen! visszemegyek hozzá mindenképpen,menstruáció után menejk azt mondta,mert van méhszájsebem is mait keezlni kell :S citológiát is csak akkor csinál,ha elmúlt a gyulladás,de mivel mondta,többször is,h nagyon nagyon gyulladt,lehet h kevés volt az antibiotikum is rá?
2012. aug. 6. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!