Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ugy érzem hogy tetüs...

Ha ugy érzem hogy tetüs vagyok ott, és vettem rá tetüirtot és többször bekentem vele vizesen is és 1szer szárazon akkor már megkellet halniuk nem,?

Figyelt kérdés
(láttam egy bokarat arra fele de nem pont ott és azota érzem h van ott valami-k)és még ezek után is érzem h megcsináltam és még nem voltam senkivel se 14éves vagyok csak barátnöméknél aludtam a bátya ágyába(mert ö nem volt otthon) és azota érzem ezt meg ugye egyet láttam is nem biztos hogy az az volt de teljesen bepánikoltam leborotváltam ott de nem teljesen mert nem tudtam és azota még fáj is ez normális ha nö vissza a ször? szuros meg minden és a nunim melet vannak kis fehéres pöty félék ez normális mindnekinek van?
2009. júl. 20. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne borotváld hanem szőrtelenitőt szerezz be valahonnan!

Persze hogy viszket és mindenkinek olyan.

2009. júl. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincsen és nem is volt ott semmiféle tetű, hiszen a bogarat se ott láttad, csak bepánikoltál attól, hogy egy idegen fiú ágyában aludtál. A tetűirtó gyógyszer, azt nem lehet összevissza használni, csak rendeltetésszerűen. A pöttyeid azért vannak, mert a borotválástól begyulladt a bőröd. Tehetsz rá aloe verás vagy kamillás krémet, majd elmúlik, a szőr meg pár hét alatt visszanő. Egészségügyi problémáiddal a szüleidhez fordulj, ne kezdj öngyógyításba.
2009. júl. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. júl. 21. 23:43
 4/4 anonim válasza:
Én is borotválom ott, és nyugi nekem is vannak pöttyeim nyugi... semmi baj nincs. =)
2009. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!