Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok sajnos elfelejt...

16 éves vagyok sajnos elfelejtettem felirni az elözö menstruáciom de azért már megkellet volna jönnie, terhességi tesztet csináltam negativ lett, barátommal óvszerrel védekezünk, félek mibajom lehet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg semmi, de jobb ha elmégy ateenager nőgyógyászhoz. Néha teherbe lehet esni óvszerrel, és néha nem jó a teszt. Inkább menj el!Vigyél reggeli első vizeletet a középső sugárból!

Talán ajánlani tud biztosabb módszert is az óvszernél, ami tiniknek is jó. Barátod elkísér, úgyis illik néha elmenni egy nagylánynak.Félni nem kell!

2010. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tinédzser rendelésre, azt akartam írni.
2010. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Várj még, tesztelj, és ne stresszelj. Az is késleltetheti, meg a hirtelen meleg időjárás. Akármi befolyásolhatja,a tanulás, problémák stb. Majd írj, hogy mi a helyzet:) Mióta késik?

17/L

2010. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy azt nem árt tudni, hogy a teszt minimum 2 héttel az aktus után megbízható (hiába írnak rá kevesebbet, korábban még nagy a hibahatár), ha túl korán csinálod, akkor negatívat fog mutatni, ha terhes vagy, ha nem.
2010. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász még senkit sem evett meg. Ha elég érett vagy a nemi élethez, akkor a vizsgálathoz elég érettnek kellene lenned. Menj el, beszélj a dokival, majd ő megmondja mi van és mi a teendő.

Mi nem tudjuk megmondani, hogy terhes vagy-e vagy sem.

2010. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!