Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Fogamzásgátló tabletta szedése alatt ha valaki terhes lesz, de van vérzése, akkor azt hogyan tudja megkülönböztetni a szokásos menstruációtól?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy akkor gyengébb.De nekem sem mindig egyforma erősségű a vérzésem.
2012. aug. 7. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Méhen kívüli terhességnek nevezik azt,ha a menstruációd rendszeresen megvan és úgyis terhes vagy.

Egyik ismerősömnek volt. Ő nagyon szenvedett vele,mert rettenetesen görcsölt a hasa és rosszul volt. Elment orvoshoz és kiderült,hogy terhes. A menzesz erősségében pedig nem vett észre különösebb változást. Szerintem ez minden nőnél máshogy jelentkezik.

Szintén ismerősnek volt olyan,hogy fogamzásgátló mellett becsúszott a baba.

Szerintem a terhességi teszt mindenképpen kimutatja. Ha most épp megvan akkor utána csináltathatsz egy tesztet. Vagy menj orvoshoz,de neki is az első kérdése az lesz,hogy csináltál-e tesztet.

2012. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az első nem a kérdésre válaszol....szóval ezt én egyszer megkérdeztem a dokimtól, azt mondta, h a gyógyszer szedése miatt a megvonásos vérzés ugyanúgy megvan, tehát nem tudhatod, h terhes vagy... max más tünetek utalhatnak rá, mellfeszülés stb, hát igen, szívás, ha gyanakszo, csináltass tesztet
2012. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem gyanakszom,csak fel szerettem volna készülni,ha később felmerülne bennem a kérdés :)
2012. aug. 7. 22:33
 4/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 7. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Első: A méhen kívüli terhesség k.vára nem az, amit te leírtál.


Második: Érdekes dokid lehet, hol vette a diplomáját? Normális esetben a megvonásos vérzés is elmarad terhesség esetén.

2012. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De én már több helyről hallottam/olvastam,hogy terhesség alatt is volt vérzése,és nem tudta eleinte,hogy terhes.
2012. aug. 8. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, létezik ilyen, de nem ez az alap. Normális esetben a menzesz elmarad. Akkor is, ha tabit szed vki, és akkor is, ha nem.

Ha van vmi vérzése, akkor egyszer csak rájön, hogy terhes. Mondjuk ha reggelente rosszul van, vagy épp elkezd kerekedni a hasa...

2012. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!