Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor normális?

Ilyenkor normális?

Figyelt kérdés

Normális az hogy a menstruációm utáni 14. napon fáj a fejem és néha szédülök is. Ja és fáj a gyomrom.Terhes nem vagyok.

Normális válaszokat léci.13 éves lány.


2012. aug. 8. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan számolva 14.? A vérzés első napjától vagy az utolsótól? Hány napos a ciklusod?
2012. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
esetleg kehet a peteérés tünete ha mindig és csak ilyenkor van, bár nem ezek az általános tünetei. De csak ilyenkor van akkor az lehet.
2012. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet a peteéréstől, de ha pár napon belül nem múlik, akkor a legjobb az lenne, ha orvoshoz mennél, mert biztosat csak tud mondani.
2012. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A vérzés első napjától.Még nem állt be.Ma kezdődtek ezek a tünetek.
2012. aug. 8. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Peteérés miatt lehet.
2012. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha eddig sosem volt akkor szerintem más oka van. Nem voltál tegnap sokat napon? napszúrás??? de lehet vírus is.
2012. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem vírus, mert már hasmenésem van.
2012. aug. 9. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok. Akkor menj orvoshoz! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!