Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vérvételi eredményembe a...

A vérvételi eredményembe a süllyedés 70mm/h a papír szerint 2-20-ig jó. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Azt olvastam neten hogy gyulladásra,vagy tumorra utalhat.Minden más értékem normális még a fehérvérsejt is ami szintén jelezhetne gyulladást.Ma voltam vérvételen és éjszaka ment a hasam,lehet ettől emelkedet bélgyulladás stb...csak furi hogy akkor a fehérvérsejt miért nem emelkedett?A másik indoktól félek mert van egy csomó a mellembe amivel már voltram uh vizsgálaton azt mondták szerintük nem kóros most megyek jövő héten kontroll uh-ra.
2012. aug. 8. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyulladás, terhesség, daganat.

Majd utánajárnak, addig ne idegesítsd magad.

2012. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem nem daganat akkor annak szerintem más jele is lenne,és más érték is eltérne a véreredménybe.
2012. aug. 8. 16:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy rethes lennék semmi jelét nem érzem,de időszerű lenne mert a párommal szeretnénk kisbabát.
2012. aug. 8. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!