Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 êvesen nem jőtt még...

14 êvesen nem jőtt még meg a mensim, és félek. Mittegyek? Többi lenn

Figyelt kérdés

14 ÉVES testileg késônérô lány vagyok (most megyek majd gimibe) és még mindig nem jött meg a menstruációm.szemérem szôrzet,fehér folyás november óta van,hónaljszôrzet még nem alakult ki teljesen, mellem 65/B-s azthiszem. Attól félek,hogu suliban fog megjönni és kiröhögnek ha "átlátszik" vagy pedig ha kiderül hogy még testileg lemaradtam kiközösítenek,kiröhögnek, mint az elôzô osztályomban..igazából tudom, hogy ez nem ciki, de mégis annak érzem..mitcsináljak "ezzel"??



"Bocsi igazából ezt nmtudtam hováírhatnám de légyszi segítsetk! (A legyen nálqm betét" taktikát tudom..) illetve bocsi az esetleges helyesírási hibákért..telóról vagyok...



2012. aug. 9. 23:56
 1/7 anonim válasza:
100%
ne aggódj,én pl 17éves voltam amikor megjött.a testes még nem áll készen erre,ezzel nincs semmi probléma.Nálam közrejátszott a sport és ,hogy a mamám 18volt amikor előszőr megjött neki.nem kell aggódni,ne szresszeld túl addig is élvezd ki,hogy nincs meg..:)
2012. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
legyen a táskádban e.ü betét így ha suliban jön meg akkor sincs semmi probléma :)
2012. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Aki bármiért is kiröhög, vagy kigúnyol, azzal ne foglalkozz, mert egy primitív bunkó! Ne aggódj a menstruáció miatt 16 éves korodig. Ha addig sem jön meg, akkor viszont orvoshoz kell menned. Semmiről nem vagy lemaradva. Mindenki más ütemben fejlődik. A nemi érés nem egyik napról a másikra történik, hanem egy hosszú, több éves folyamat!
2012. aug. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te csak csupán későn érő vagy! Ha 16 évesen se jön meg, akkor menjetek orvoshoz.Még van időd, ne aggódj.
2012. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy utolsó vagyok.

Azt hallottam, hogy 14 éves kor után is el kellene menni orvoshoz, ha nincs meg a menstruációd.

2012. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves vagyok most megyek 10.be és nekem se jött még meg:))

Örülj neki hogy nem kell ilyenekkel szenvedned

2012. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát,szerintem vmilyen szinten "örülj neki"___én 12 éves voltam,amikor megjött...most 15 vagyok,már 3 éve "szenvedek" vele.:(___nem jön meg rendesen,meg ha meg is jön gyógyszert kell h bevegyek annynira fáj :((...jah igen,és tiszta sz@r igy h már 15 évesen nőgyógyászhoz kell h járjak :((,a mensesem miatt :(((
2012. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!