Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruáció? Hol/mikor...

Első menstruáció? Hol/mikor jött meg először? Mi volt a reakciótok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 00:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon változó,hogy mikor jön meg! 11-15 év között a legtöbb csajnál! Reakció, hát megijedni nem kell, m úgyis vannak előjelei,hogy hamarosan megfog jönni, meg a suliban meg anyjával beszél róla az ember általában!! Én 13 éves voltam, mikor felkeltem akkor láttam, szóltam anyámnak, sztem ő jobban ki volt mint én!!!!
2012. aug. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13 voltam, és nem ijedtem meg, de nagyon nem örültem, én azt sem bántam volna, ha sosem jön meg. De hozzá szoktam, ez van, ennyi :)
2012. aug. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
11 éves voltam. itthon jött , éjszaka ki mentem wcre és nagyon megijedtem. aztán szóltam anyunak és kb 3 napig nem keltem ki az ágyból , csak fürdeni , enni-inni.:)
2012. aug. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Kb 11-12 éves voltam.Itthon történt.Én nagyon kibuktam mert annyira gyereknek éreztem még magam,túl korainak tartottam.Tudtam hogy mi az,de nem értettem miért jött meg már most...
2012. aug. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Jobb a menstruációval megbarátkozni, mert megúszni úgysem lehet, akkor meg felesleges miatta idegeskedni és rettegni! El kell fogadni, hogy ez a világ legtermészetesebb dolga. A menstruáció egy fontos lépés ahhoz, hogy egy lánynak felnőtt korában gyereke lehessen.
2012. aug. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen jött meg először otthon amikor kimentem a wc-re este fele akkor láttam de szerencsére a ruhám az nem lett olyan sehol én megijedni nem ijedtem meg csak kiabáltam anyunak hogy mi van.
2012. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
én 12 voltam és táborban jött meg utolsó előtti nap. nagyon megijedtem mert a lányok is ott mondták, hogy megjött meg minden én azt se tudtam nagyon, hogy mit kell csinálni, és nem is számítottam rá mert nekem nem volt semmi előjele. :/
2012. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13 éves voltam és otthon jött meg. Nagyon megijedtem pedig már fel voltam rá készülve. Nagyon kivoltam, ezért otthon maradtam egy napot.
2012. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nekem 12 évesen jött meg , otthon nem ijedtem meg mert azelőtt 3 héttel már ilyen barnás folyásom volt !!

Éppen a tévét néztem és elmentem a wc-re és akkor láttam hogy tiszta fér a bugyim !! :)

2012. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
12 eve voltam es otthon jott meg meglepodtem kocsit de mar nagyon vartam mindig h megjojjon... Nem tudom miert :D
2012. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!