Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS! Menses elmúlása? Sürgős!

SÜRGŐS! Menses elmúlása? Sürgős!

Figyelt kérdés

Ma megjött a mensim, de holnap megyünk nyaralni,(mindíg jókor jön meg:(,).

Tudtok esetleg valamit javasolni, amivel lehet befolyásolni,hogy mihamarabb elmúljon?????

Amikor még gyógyszert szedtem néha!! játszottam a szemekkel,hogy 1-2 nappal később jöjjön meg,de most nem szedek,és ügye a mihamarabbi elmúlás lenne a lényeg,nem lenne jó az egész tengerpari nyaralást tampon cseréléssel tölteni!!

Köszi a megértést!



2012. aug. 9. 09:16
 1/5 anonim válasza:
pedig az lesz
2012. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szervezet működése nem kívánságműsor. Sem a kakilás, sem a pisilés, sem a menstruáció. Szerintem sokat segítene, ha ezt valóban természetes dologként fognád fel, ami az életed része. Egy tamponcsere azért nem annyira nagy ördöngősség. Kb 1 perc alatt megvan a wc-ben. Jó nyaralást:)!
2012. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akkor menstruálsz amikor akarsz értsd meg! Neked kell alkalmazkodni a menstruációhoz!
2012. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze ha lehetett volna variálni a nyaralás időpontjával akkor megtettem volna!

De most milyen gáz lessz nekem,a tesóm mesélte,hogy amikor ők voltak nyaralni egy csajnak kilógott a fürdőbugyiból a madzag...ez ha velem előfordul elsüllyedek szégyenemben,tudom magaról,hogy halál feszengeni fogok miatta,most akkor hogy élvezzem életem első tengerparti nyaralását?!!!

2012. aug. 9. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Látom fiatal vagy még nagyon:) Nagyon sok nőtársad menstruál veled együtt és ez mindig is így lesz, amíg termékeny korban vagy. Az is egy opció, hogy az első két nap inkább kirándultok fürdés helyett, van bőven látnivaló a tengerparton. A madzagot úgy tudod kivédeni, hogy picit begyűröd a hüvelybemenethez, hogy ne lógjon. Így biztosan nem látszik. Kipróbáltuk már egy páran:)

Arról meg ne is beszéljünk, hogy nem kell úgy tenni, mintha a menzesz valami bűnös, szégyellnivaló dolog lenne.

Egyáltalán ne is foglalkozz vele, ez egyáltalán nem olyan dolog, ami miatt szorongani kell. Van épp olyan dolog az életben. Hidd el kérlek, még ha fiatal is vagy:) Mindenki tudja, hogy kb 50-ig minden nő menstruál, csak megpróbál úgy tenni, mintha mégsem:)

2012. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!