Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfertőzésre van valami...

Alexandra8803 kérdése:

Hüvelyfertőzésre van valami vény nélküli gyógymód? Kipróbáltam már mindenfélét amit orvos írt fel. Vagy ez már sosem fog elmúlni?

Figyelt kérdés
Már teljesen el vagyok keseredve! Megőrít ez a helyzet!
2012. aug. 10. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem probaltad az immunitasod erösiteni?Csinalj egy honapos kurat,hatha hasznal,grapefruitmag kivonat,egy vitamin komplex,külön b vit. komplex,es ha kell vas.
2012. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez segít kipusztítani a bacikat? Milyen formában javasolnád a graepfruit cseppeket? Mert nagyon sok variációt olvastam. Melyik lehet tényleg hatásos?
2012. aug. 10. 09:30
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
grapefruitmag abszolute nem jó, ráadásul csökkenti a biohasznosulását egy sor gyógyszernek, több mint butaság
2012. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát lehet,hogy az a sor gyógyszer sem vmi egészséges. A szervezetem abszolút nem kíván már fölösleges gyúgyszert. Ezért kérdem a többi lehetőséget.
2012. aug. 10. 12:33
 5/8 anonim ***** válasza:
A grapefruit mag kivonatot nem hasznaltam,itt olvastam,sokan hasznaljak,erös viurs es bakterium ölö.A neten talalsz sok utasitast rola.
2012. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Grapefruitmag kivonatból sem mindegy, hogy melyiket használod. A normálisak 4000ft/30ml felett vannak!!!

Amúgy van egy intim lemosó, ami nekem bevált megelőzésre (amikor érzem, hogy baj lesz/lenne, akkor használom), az nem tudom, hogy érdekel-e.

Egyébként a grapefruit mag kivonatot és a teafa olajat ajánlják alsónemű öblögetésére. Egyik ismerősöm esküszik a grapefruit magos ülőfürdőre. Mások az ezüstkolloidra. Azt én is kipróbáltam, nekem erősítette az immunrendszeremet, ami nagyon jól jött.

Amúgy szedsz fogamzásgátlót? Mert ha igen, akkor csak azt kell abbahagyni és 2 hónap múlva már nem lesz semmi bajod (feltéve, h a párodat kikezelik).

2012. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az okát tudod? Partner, túlzott tisztálkodás, tampon?
2012. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem könnyű egy nő élete! annyi mindent olvastam már! Nekünk semmit se szabad! Ne hordj sexy tangát, csak pamut mama bugyit (bocs,nem sértés, csak én utálom a fajtájukat).Folyásod van?-ne használj t.betétet..:S Tilos a tampon, a harisnya, a szűk naci(köszi nektek divatdiktátorok)a cukor, az olaj, a zsír, a "túl sok" tisztálkodás, a fog.gátló, az ondó ne maradjon a hüvelyben,és még egy sor dolog,ami hirtelen már eszembe sem jut. Komolyan mondom, inkább az őskorba kellett volna születnem... Nekik biztos nem voltak ilyen gondjaik....
2012. aug. 11. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!