Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 32 éves vagyok, mindeddig...

32 éves vagyok, mindeddig rendszeres,28 napos ciklusom volt. Az utolsó menstruációm július 24-én jött meg, viszont rá 2 hétre ismét elkezdtem vérezni.5 napja vérzek. Mi oka lehet?

Figyelt kérdés

Az első 3 napban még csak reggel volt néhány csepp, így azt hittem, hogy ovulációs vérzés, de azóta egyre erősödik, ma már rendes menstruáció. Viszont a mensimig még lenne 2 hét..

Az utolsó menstruációm közben együtt voltam a barátommal, szinte minden nap, ezért arra is gondoltam, hogy beágyazódási vérzés. De az szerintem nem lenne ilyen hosszú és erős. A háziorvosom szerint felfázás vagy méhen kívüli. Szerintetek? Várhatom-e, hogy két hét múlva normál időben is megjön?



2012. aug. 10. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
beágyazódási vérzés csak pár csepp,inkább pecsételő vérzés,nekem 9 nappal a menstruációm után ismét megjött,aztán normálisa jött meg,20-án megyek nődokihoz,sztem menj te is
2012. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Úgy lesz.
2012. aug. 17. 12:53
 3/3 anonim válasza:
én ugyanigy vagyok.. csak mellé iszonyu fájdalommal.. :(
2012. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!