Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Július 1-től a Gázszolgáltatók...

Július 1-től a Gázszolgáltatóknál (konkrétan Tigáz) a 90 napos késedelmes fizetési türelmi időt 60 napra módosították. Mindenkire egyformán vonatkozik a 60 nap késedelem utáni kizárás?

Figyelt kérdés
Szó volt arról, hogy a folyamatosan 90 napos elmaradásokat ezután sem zárják ki. Nem találtam erről leírást.
2011. júl. 1. 12:43
 1/1 anonim válasza:

60. nap kikapcsolják....

05.26-i esedékességű csekkre amit sajna nem tudtam rendezni, 07. 06-án jött a levél, hogy júli 28-tól 5 napon belül kikapcsolják.... Szerencsére előtte be tudtam fizetni.... mostani hónapban szintén.... szinte napra pontosan a 60. napra szól a kikapcsolási értesítő. bekeményített a Tigáz. Viszont felhívtak eddig mindkétszer olyan hó. 10 felé, hogy kikapcsolják. Szóval figyelmeztetnek, ha megvan nekik a számod.


A védendő fogyasztóknak 120 napról 90 nap.

2011. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!