Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok miért tartotok olyan...

Lányok miért tartotok olyan dolgokat cikinek, amiről vagy nem tehettek, vagy a világ legtermészetesebb dolgai?

Figyelt kérdés
Gondolok pl. a menstruációra, a betét, vagy tampon vásárlásra, a betét, vagy tampon kibontásakor keletkező zajra, arra, hogy ha pisiltek, vagy kakiltok, annak hangja van. Ezek a világ legtermészetesebb dolgai.

2012. aug. 10. 15:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja a mellméretet kifelejtettem. Ez sem ciki, akármekkora is!
2012. aug. 10. 15:32
 2/7 anonim ***** válasza:
"már csak ezt nyomja a média, és a pap is a miséken"
2012. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

en is igy vagyok vele, mint te... en se ertem, h miert.... :(


27 N

2012. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az igazi mellet nem ciki, de másnak semmi köze hozzá.
2012. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha pl. munkahelyen, vagy iskolában elmentek wc-re és valaki meghallja az ilyenkor szokásos, és teljesen természetes zajokat, az miért ciki? Vagy az miért ciki, ha egy lánynak nem akkora a melle, mint ugyanolyan idős társának? Vagy egy lány még nem menstruál, de egy ugyanannyi idős lány már igen. Ezekre értettem, hogy nem ciki dolgok. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. aug. 10. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
szeritnem ezekkel inkább a tiniknek van problémája, na jó azért a "kaki hang" szerintem ciki, legalábbis a munkahelyen vagy ilyesmi helyen, de a többiben tényleg nincs semmi ciki.
2012. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert így nevelnek minket. A lányok mindig szépek, tiszták, csendesek, kedvesek, tudod, mi szivárványt hányunk, lepkéket pukizunk, a kakit pedig kimosolyogjuk. Ebbe a királylányos képbe nem fér bele, hogy vérzünk, vagy hogy hasmenésünk van; ez persze egy hatalmas baromság. Régebben (és helyenként ma is) ráadásul kifejezetten tisztátlannak bélyegezték a menstruáló nőt, ezt azóta is hordozzuk. Arról nem is beszélve, hogy olyan 8-12 éves kor körül a fiúk mennyit csúfolják a lányokat a természetes biológiai folyamatok miatt. Valahogy így :)
2012. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!