Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem véres a pisim...

Miért nem véres a pisim menstruációkor miközben betétet használok? (12/L)

Figyelt kérdés

Igazából szokatlanul kevés folyik most.Tudom nem kellett volna , meg is bántam . De úgy kb.2 kor jött meg , és akkor raktam be betètem és csak most esti fürdésnél cseréltem ,még így többmint 7 óra múlva se ázott ,miközben régebben màr pár óra múlva cserélni kellett.Normàlis ez?:S

a másik kisebb problémàm hogy eléggé fáj a puncim menstruáció közben, ilyen nyomó érzès ..vagy nem is tudom .és ez normàlis?:S


2012. aug. 10. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
a fájdalom normális. a pisidnek miért kéne véresnek lennie? ezt nem értem. nem ugyanonnan jön a pisi, ahonnan a vér, ezt jobb, ha tisztázod...
2012. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha betétet használsz..akkor összefolyik ezért piros amikor pisilsz..ezek szerint nem mindenkinél van így.
2012. aug. 10. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mindig olyan a pisi. Ezen ne is aggódj mert nincs semmi jelentősége, az meg hogy most enyhébb hát ez van, amig nem élsz nemi életet ezen nem kell aggódnod, na meg amugy is van olyan hónap hogy erősebb van hogy gyengébb, nem ugyanolyan mindig...
2012. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodj meg, nincs semmi baj! :)
2012. aug. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben .köszönöm:)
2012. aug. 11. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!