Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj mikor székelek, mitől?

Fáj mikor székelek, mitől?

Figyelt kérdés
Elég kínos kérdés ez nekem :/ de a lényeg az hogy nem tudok tegnap délután óta úgy székelni hogy közbe ne sírjak a fájdalomtól. Csak akkor fáj ha székelni próbálok de akkor úgy érzem kiszakad belőlem minden.. ott lent pont ahol kijön ott érzem a fájdalmat.. és utána 1-2 percig lüktet még... hiába próbálom már ma estére nem is tudtam székelni csak szenvedés pedig kéne.. már a hasam is fáj tőle.. szerencsére vért nem láttam benne.. ez nyugtat még..elmentem ma a dokihoz de nem rendelt.. :/ hétfőn elmegyek mindenképp... de remélem addigra elmúlik.. tudja esetleg valaki mitől lehet ez ? még sose volt ilyen velem.. :/ 26/L
2012. aug. 10. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
szimplán kemény a székleted és feszíti a bélfalat. nálam ez majd' minden sikeres székelés így van.
2012. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Antimod ***** válasza:
71%
Valószínűleg aranyér, néha nekem is előjön, aláírom, hogy borzasztóan kellemetlen fájdalom.
2012. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam írni, hogy aranyér lehet.
2012. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a kérdező azt írta, hogy CSAK székeléskor fáj, ill. NEM véres. ha aranyér lenne akkor legalább ülésnél is kéne jelentkeznie a fájdalomnak és véresnek is illene lennie a székletnek.
2012. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az áll a háttérben hogy túl sokat szekszelsz análisan?
2012. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ülésnél még nem tapasztaltam hogy fájna.. és én nem tartom valószínűnek amit az első válaszoló írt.. ahhoz képest ezt 1000 szer jobban fáj... volt már hogy keményebb volt a székelésem és igen kellemetlen volt.. de ez sokkal rosszabb.
2012. aug. 10. 22:31
 7/9 A kérdező kommentje:
:D érdekes hozzászólás de végeredményben reális hogy eszedbe jutott.. de nem.. sose szoktam análisan ... úgyhogy biztos hogy nem attól van. .:)
2012. aug. 10. 22:33
 8/9 Antimod ***** válasza:
Kedves kérdező, nálam ugyanez van (én mondtam az aranyeret, de tényleg lehet, hogy nem az). Nálam jópár éve jelentkezett először, és hébe-hóba előfordul, általában megerőltetés hatására. Borzasztó kellemetlen, de nem hinném, hogy veszélyes lenne. Persze ha nem akar elmúlni, akkor orvoshoz kell fordulni.
2012. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"a kérdező azt írta, hogy CSAK székeléskor fáj, ill. NEM véres. ha aranyér lenne akkor legalább ülésnél is kéne jelentkeznie a fájdalomnak és véresnek is illene lennie a székletnek." Már nem azért de egyik sem feltétlen tünete az aranyérnek. Van akinél csak székeléskor fáj, illetve csak akkor véres a széklet ha kirepedt.
2012. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!