Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom miért ilyen kevés a...

Nem tudom miért ilyen kevés a menstruációm?

Figyelt kérdés

Kb olyan, mintha a 4-5. napon lennék (általában 5-6 napig tart) Egy nagy vagy 2x cserélek, nagyon max 3x.

Össze vissza jönnek meg a menzijeim. Amikor megjött tegnapelőtt, nagyon rosszul voltam, nagyon görcsöltem, hányingerem volt, szédültem, gyenge voltam. Korábban sosem volt ennyire durva, mint akkor.

A barátommal mindig védekezünk, viszont a múltkor olyan érzésem volt, mintha tényleg belém élvezett volna, de nem csúszott le a gumi és nem láttuk kiszakadtnak, utána nem folyt ki belőlem semmi. Ti is éreztetek már ilyet gumival? Én eddig még soha.

Most mitől lehet ilyen kevés? Talán teherbe estem? A melegtől is lehet?

17/L


2012. aug. 10. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Az, hogy néha erősebb, néha meg gyengébb a menstruációd, előfordul. Még ha sokáig (évekig) ugyanúgy jön is meg, lehet, hogy egyik hónapban megerősödik, minden előjel nélkül, aztán megint visszaáll a régi rendszer. Ennek semmi köze az óvszerhez, nem vagy terhes, mivel menstruálsz. :)További jó szexeket. :P
2012. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!