Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Talán sérv?

Mi lehet ez? Talán sérv?

Figyelt kérdés
Tegnap jött elö,elöször nem foglalkoztam vele,de elèg kellemetlen s nem akar elmúlni.Szóval a hüvely nyìlás oldalàn érzem a fàjdalmat(kicsit olyan mint vmi izomlàzféle-nem tudom màshogy leírni-),föleg ha úgy ülök vagy lehajolok.Ki lehet tapintani egy csomòt is,ami nyomàsra érzékeny.Lehet h vmiféle sérv?Pont nyaralunk s irtó kellemetlen,nem tudok elmenni dokihoz.Viszont bevagyok tojva,mert nem tudom mi lehet ez?!

2012. aug. 11. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha "be vagy tojva", akkor valahogy mégis csak próbálj orvoshoz menni, mert addig úgy sem fogsz tudni megnyugodni!
2012. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem tűnik sérvnek. Az általad leírt területen van a nőkben egy Bartolin mirigy nevű képződmény, ami könnyen begyulladhat. Ha nem akarsz tályogot a gyulladásból, irány a nőgyógyászat, és antibiotikummal elmúlik (remélhetőleg)
2012. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen....hètfön elmegyek.már csak az a kèrdésem,h szerintetek fogadnak e a miskolci sztk-ban,ha amugy teljesen màshova tartozom?
2012. aug. 12. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha a TAJ kártyád Nálad van, akkor fogadniuk kell Téged! Minden jót kívánok Neked! :)
2012. aug. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!