Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet az, hogy tökéletese...

Hogy lehet az, hogy tökéletesek a hormon vizsgálat eredményeim és mégis kimarad a vérzésem hónapokra, már több éve, gyógyszerek mellett is gyógyszerek nélkül is, mégis szőrszálak nőnek a mellbimbóim körül?

Figyelt kérdés

(TSH, Prolaktin, Ötszrogén, Progreszteron, Tesztoszteron.. ) szintemet vizsgálták, mnid tökéletes.


(már három féle gyógyszert szedtem és alacsonyabb hormontartalmút, mindegyiket több mint 8 hónapig),


2009. júl. 21. 12:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Lehet nálam magasabb hormontartalmú gyógyszer kéne? Csakmert azoktól szokott a legtöbb nőnek kimaradni a vérzése, de én eddig alacsonyakat szedtem.

Lindynette 30, yamsinelle, trinordiol


csak a cickafarktól meg a norcoluttol jött mwg a vérzésem, de az nem mwgoldás. Ha tudnám beteg vagyok akkor lehetne kezelni, de így elvileg nem vagyok PCOS, és cisztám sincs.


Nem vagyok terhes, nem vagyok depressziós, és hónapokra kimaradnak a vérzéseim, műr több éve így megy ez, de ez sem rendszeres. (80-90-100.... naponként)

2009. júl. 21. 12:23
 2/5 anonim ***** válasza:
nem fogyókúrázol? mer attólis kimaradhat.
2009. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, sosem fogyókúráztam, és normális alkatom van, tehát nem is kell fogyóznom, nem vagyok se anorexiás, sem bulimiás, mégcsak nem is sportolok.

De azért mozgok annyit, hogy megvan a napi sétám, tehát nem csak ülök meg fekszem. A munkám álló munka, de az csak egy hónapja tart, most szabin vagyok.

Tudom, hogy a fogyózástól, erős fizikai munkától, elhízástól, stressztől isk imaradhat, vagy gyógyszerszedéstől. De nálam ez mnid ki van zárva.

Igaz az étvágyam nem túl nagy, mert pár falat ételtúl is jóllakottnak érzem magam, főleg ebben a melegben, de azért eszem meg iszom ahogy kell. Nem vagyok vega sem, nincs káros szenvedélyem. Éppen ezért nem értem. A melegre sem lehet fogni, mert télen is kimarad, nem vagyok megfázva sem, mert nem fáj a vesém, nincs hőemelkedésem, és nem vagyok náthás sem, a vérképem is tök jó.

2009. júl. 21. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak szőrszálak a bimbóm körül, nem a veszedelmes fajta, hanem az a pihaszőr!Ez normális!Válassz egy nagyon jó nőgyógyászt, aki tényleg ki tudja ezt vizsgálni!
2009. júl. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jó de nekem nem pihék vannak, mnit a lábamon, az csak a hónaljba normális meg a szeméremdombon, vagy férfiaknak az arcon. Igaz nem sok, csak 6-8 szál, ha nem szedem rendszeresen, de kb egy centi hosszúak, feketék, pedig én szőkésbarna vagyok, fehér bőrű és kék szemü, mégcsak hajlamos sem vagyok a dús és sötét szőrzetre. Ez aggaszt, hogy jók az eredményeim és mégis ilyenek vannak rajtam, ha bajom lenne, vagy hormnozavar, kakor legalább tudnám mitől van és kezelnék. De lehet valami rejtett gondom van, csak lusták kivizsgálni.

Azért rossz ez, mert nem véletlenül magától nem jönnem eg a vérzésem, csak három havonta, össze vissza. Ezért hittem azt h majd nehezen lehet babám. Meg furák 23 évesen a hőhullámok is, amik klimaxosoknál szoktak lenni. Másnál rá lehet fogni a stresszre, vagy a psortolásra, koplalásra, de rám egyik sem érvényes, ez a fura, egyedi eset vagyok.

2009. júl. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!