Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lenne ez? Hogy tüntessem...

Mi lenne ez? Hogy tüntessem el? Miért van 'ott' ez a búb?

Figyelt kérdés
pár hete megjelent a bikinivonalam környékén pont a hajlatnál egy búb. akkora mint a kisujjamon a körmöm és piros és nagyon fáj :( nem viszket meg semmi és már korábban is ott volt egyszer de egy idő után eltűnt. azt hittem bőrkeményedés valamitől de tegnap megnyomtam és akár csak egy pattanásból sárga valami jött ki. pedig nem volt sárga a közepe de utána elég sokáig vérzett miután kinyomtam a sárgát :(( és most nagyon fáj! :( körömvirág kenőccsel kenem és már befújtam aloe vera spray-el is. el fog múlni magától is mert nőgyógyászhoz nem szeretnék vele menni :( lehetséges hogy a bugyi dörzsölte ki? mert pont ott van a hajlatnál ahol dörzsöli a bugyim. legyen az rendes bugyi vagy tanga mindegyik dörzsöli :( nem viszket és mindig ugyan ott jött ki most 2x-ra. tippek? :( normális válaszokat légyszíves :(
2012. aug. 11. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Furunkulus lehet. Nem ártana bőrgyógyászhoz menni.
2012. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
rákerestem és azt irja hogy mindig egy szőrtüszőn jelenik meg de nálam ott egyáltalán nins szőr ahol ez van mert a hajlatnál nekem nem nő .. :S úgy hogy nem hiszem hogy az lenne
2012. aug. 11. 16:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Melegtől és szoros bugyitól is lehet ott pattanás, vagy kellés, én jódozni szoktam, majd körömvirág krémmel bekenem.
2012. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mutasd meg bőrgyógyásznak.
2012. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor lehet én is kipróbálom a jódozást :SS ha nem javul elmegyek orvoshoz de nem nagyon szeretnék :SS
2012. aug. 11. 16:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Senki sem szeret orvoshoz menni, de ha baj van muszáj.
2012. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és nagyon nem szeretnék még menni :SS ha nem javul akkor elmegyek de nagyon remélem hogy elmúlik :(( múltkor is elmúlt egy idő után. mielőtt kijött az előtt tangában aludtam az is rásegíthetett?
2012. aug. 11. 16:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha baj van, akkor kortól függetlenül el kell menni orvoshoz, akárhány éves is vagy.
2012. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szőrtüsző gyulladás. Ha kijön a szőr ami el van akadva akkor el múlik, A genny épp azért termelődik hogy kidolgozza az "idegen anyagot" ami jelen esetben a rossz irányban növő vagy elakadt szőrszál. nyomjad ki hátha kijön de ha látsz feketét azt egy tűvel ki lehet piszkálni. Ha Te nem tudod kérd meg anyukádat, az nem fáj. Sajnos amíg benne van a szőrszál addig nem gyógyul meg.
2012. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de ott nincs szőr :SS annyit nyomogattam már tegnap hogy már van a búbon egy pici lyuk és rájöttem hogy az a lyuk fáj nagyon :S
2012. aug. 11. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!