Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok és szeretném a...

Renikeh kérdése:

15 éves vagyok és szeretném a fenekem és a combomat formálni, feszebbé tenniés a fenekemet kerekebbé. De nem szeretnék fogyni. Mondanátok valami edzéstervet amivel feszesebb lehet a fenekem és a lábam. Na és nem fogyok vele?

Figyelt kérdés
Előre is köszi:)
2012. aug. 11. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én csak annyit tudok segíteni, hogy azt a kalória mennyiséget, amit leadsz, azt pótold.
2012. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos az elég nehéz lesz,mert én olyan tipus vagyok,hogy nehezen hízok.:)Esetleg valami olyan edzéstervet ami csak a lábaimat és a fenekemet veszi munka alá?:P
2012. aug. 11. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Bringázás (spinning) nagyon jó ilyen szempontból.
2012. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
torna, torna, torna. ne kardió mozgást csinálj hanem erősíts. Pl : Rubint Réka tornák nagyon jók rá. lábemelgetések, guggolások stb.
2012. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

a guggolás nagyon jó a fenékre és a lábra.

[link] itt egy terv, amit követhetsz. oldalt vannak a hetek. ahogy megcsináltad az egyiket, jöhet a másik. ha valamit nem értessz akkor kérdezz vagy itt vagy privátba és szivesen segítek.

2012. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDD
2012. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tömegnövelő étrend és súlyzós edzés, mert izmot kell felszedni, ugyanis az adja az alakot. (Nem, nem tudsz túl izmos lenni mert nincs elég tesztoszteronod.)

Ha érdekel, töltsd le és olvasd el, az alapok benne vannak: [link]

2012. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak hogy meggyőzzelek:

[link]

[link]


Ő sem a Réka (meg van róla meg Norbiról amúgy a véleményem...) tornától lett ilyen, hanem jó étrendtől és súlyzós edzéstől.

2012. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PoisonIvy válasza:

ha tartani szeretnéd a súlyod (gondolom hízni sem szeretnél, bár a tömeged nőni fog, ha izmot építesz), akkor mindenképp összetett edzésre van szükséges. súlyzós, és aerob, illetve cardó mozgások. 15 évesen egyébként főleg élmény "edzést" javasolnék, mert a szervezeted még fejlődik, és a "profi" beavatkozás még káros is lehet. Menj görkorizni, az hihetetlenül formál, vagy balettozz egy csoportnál, de a helyedben még kihagynám a professzionális testépítést, hiszen a kérdésed és a válaszok erre utalnak. Nem mellesleg a jobb termekbe 16 éves kor alatt nem engednek be, csak szülői felelősségre és felügyelettel. De még ezt sem szeretik... joggal. a normál bicikli elég spinning helyett, hidd el. Ha variálod a sportokat és rendesen eszel, gyönyörű, izmos teste lehet, súlyvesztés nélkül.

Kérlek ne rombold magad a "szakszerű" edzésekkel, mert még nincs rá felkészülve a szervezeted...

2012. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Támogatom amit előttem írtak, még csak lazábban, de profi szintre sose tudna elérni... Ezen felül ha szakszerűen végzi, ahogy írtad, akkor semmi baja nem lesz. De 15-16évesen már el lehet kezdeni, csak tényleg kis súlyokkal, hogy megtanuld a gyakorlatok helyes végrehajtását és hozzászoktasd magad a terheléshez. Fokozatosság nagyon fontos.
2012. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!