Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől ment össze a mellem?

Mitől ment össze a mellem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, eddig se volt nagy mellem, 70A-s melltartót hordtam, de nemrégiben észrevettem h összement a mellem. Szerintetek normális dolog? Egyátalán mitől lehet?
2012. aug. 11. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is összement, mert lefogytam, nyilván neked is lecsúszott pár kiló és ezért ment össze
2012. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
172 centi vagyok és 50 kiló.. nem fogytam semmit.. ha híznék akkor megnőne picit? vagy mit csináljak? az összes melltartóm nagy rám és nagyon zavar..
2012. aug. 11. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha még 10 kilót felszednél, se lenne sok. Valami baj ért, hogy ennyire lefogytál?
2012. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem fogytam le.. 51 kiló volt a maximum amennyi voltam.. ilyen az alkatom, dédnagyanyámra ütöttem.. nagyon nehezen hízom, igaz keveset is eszek.. ha meghíznák akkor nőne a mellem?
2012. aug. 11. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha felszedsz egy 6-8 kg-t (amúgy sem árt, nagyon vékony vagy), akkor a melleden is jobbesetben meg fog látszani;)
2012. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudtok adni vmi tanácsot, hogyan hízzak, mit egyek?
2012. aug. 11. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz képest kicsit sovány vagy. Ha 60 kiló lennél, akkor lenne ideális a súlyod. Akkor lehet, hogy nőne a melled is, de ne aggódj a melled mérete miatt, mert nem azon múlik egy lány szépsége!
2012. aug. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 12. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hízz? :D Olvass el pár fogyizós cikket - és mindennek csináld az ellentétjét...


Bár valaki egyszerűen képtelen hízni... Mindenesetre ha lefekvés előtt megeszel két nagykaréj nutellával alaposan megpakolt fehér kenyeret, az csak a javadra válhat... :D

Egyszerűen egyél sokat, és minden étkezéskor lakj nagyon jól :) Remélem jó az étvágyad :D

2012. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!