Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van trükk, hogy a mellem ne...

Van trükk, hogy a mellem ne menjen össze nagyon?

Figyelt kérdés
Fogyizni szeretnék, de alapból is kicsi mellem van (75/Bs melltartó). Ha ebből mégjobban lemegy, már semmi se lesz... Van olyan trükk, amivel "vigyázni" lehet rájuk?:D
2011. jún. 30. 12:35
 1/4 bix ***** válasza:
nincs. ha olyan a genetikád hogy onnan többet bont, hát akkor így jártál. nem lehet szabályozni a fogyás helyét, nem lehet még csak serkenteni sem helyileg, vagy lassítani helyileg. ez van sajnos
2011. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nincs, ha fogysz először a melleidből fogsz, mivel színtiszta zsír az egész.
2011. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az jó trükk rá, hogy nem fogyókúrázol, hanem sportolsz. Így a zsírod nem elfogyni fog, hanem átalakulni, és így talán megmarad a melled. Nekem így volt, amikor egyszer fogytam, de nem tudom, hogy csak a genetika miatt volt, vagy a mozgás miatt.

(Viszont ha valakinek nincs semmi hája, és mégis fogyókúrázik vagy akaratán kívül fogy, akkor tényleg sok megy le a melléből, de az más.)

2011. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet tenni ellene semmit.Amúgy én is szeretnék fogyni, még 4 kg lemehetne, de így sincs mellem.Nekem még a 70/A-s melltartó is nagy, de szerintem ha az a 4 kg lemegy, abszolút semmi mellem nem lesz.
2011. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!