Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás fertőzésem volt, ezért...

Gombás fertőzésem volt, ezért canestennel kentem magam. Tegnap este is lefekvéskor. Reggelre ilyen barnás-sárgás maszat volt a fehérneműmön. Ne használjam? Vagy mi ez most?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál?
2012. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a fertőzéssel nem voltam.
2012. aug. 12. 09:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Akkor honnan tudod, hogy mi bajod van, és mi kell rá?

[link]

Ezt olvasd el alaposan!

2012. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
antibiotikumot szedtem előtte
2012. aug. 12. 09:48
 5/9 A kérdező kommentje:
ezért gondoltam, hogy gombám van
2012. aug. 12. 09:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már gombás fertőzésem,de ennek is több változata van.Nem mindenre jó ám a Canesten,nincs univerzális gyógyszer a gombára,mert nem mindegyik fertőzés ugyan az.Kenetmintát vettek tőlem és az eredmény alapján kaptam egy a problémára célzott gyógyszert és meggyógyultam.Szerintem érjen annyit az egészséged neked is,hogy elmész ezzel egy nőgyógyászhoz.
2012. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy ér annyit, de pénteken már rendelt a nődokim, most meg hétvége van.


az érdekelne, hogy okozhatja ezt a canesten?

2012. aug. 12. 10:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Én használtam már Canesten krémet és egyszer sem tapasztaltam még ilyet,illetve a lehetséges mellékhatások közt sem szerepel.Ettől függetlenül persze nem lehet kizárni,hogy a krémtől van.
2012. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is használtam már ezt a krémet, én se tapasztaltam semmilyen mellékhatást..


menj el dokihoz az kideríti..

2012. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!