Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasszurka, görcsölgetés és...

Hasszurka, görcsölgetés és rózsaszínes-barnás maszat mensi elött 1-2 nappal?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez? Mondjuk ha akkor volt pé-em amikor éreztem, vagyis késöbb mint kellett volna lennie, akkor holnapra nem várom, de tegnap elött este volt ez a maszatolás, ma reggel óta szurkál a bal oldalon a méhemnél. Reggel negatív volt a tesztem. Lehet, hogy most ágyazódott be? Mensi elött 1 nappal? De ha az eddigi ciklushosszaimat nézem, 34. napra vártam elvileg, azaz 9.-ére. Össze-vissza van minden, lehetséges ez így?
2012. jan. 11. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, akkor neked most késik? Ha igen, akkor tesztelj!
2012. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elvileg késik, de gyanítom, hogy késöbb volt peteérésem, így akár holnapra is "nemvárhatnám".

Na de leírom, mert ezek szerint nem érthető így: dec. 7.-én jött meg utoljára, 34 naposak a ciklusaim, azaz jan. 9.-re nem vártam, de peteérésem nem 26.-án volt hanem 29.-én, és ha utána számolok 14 napot akkor meg holnapra nem várom, de 9.-én este jött ez a maszatolás, ma reggel meg hasszurka.

Nekem is rettenetesen zavaros.... :S

2012. jan. 11. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Én várnék vagy 3-4 napot és akkor tesztelnék.
2012. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia azt mondom várj még 2 napot ha nemjon meg akkor tesztelj :)
2012. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor várok még.
2012. jan. 11. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nekem ez mindig azt jelentette hogy megjott.Nagyon -nagyon drukkolok hogy sikeruljon:)
2012. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül veled?:))
2012. ápr. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Semmi... megjött sajnos. És azóta sem sikerült még teherbe esnem. :(

2012. ápr. 23. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!