Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 nappal hamarabb jött meg a...

10 nappal hamarabb jött meg a menstruációm és már 11 napja tart. Valami bajom lehet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 11 éves korom óta menstruálok. Mindig is rendszeres volt, általában 28 napra szokott megjönni de van, hogy késik 1-2 napot. Sosem volt komolyan problémám vele, de most 10 nappal hamarabb jött meg mint kéne ráadásul barna folyással kezdődött, ami nálam nem szokott megjelenni. Általában 5-6 napig szokott tartani, de most valamiért 11 napja meg van és nem múlik el. Mitől lehet ez? Fogamzásgátlót nem szedek.

2012. aug. 12. 20:56
 1/5 anonim válasza:
stressztől megjöhet előbb... De én úgy tudom, hogy 10 napnál tovább fennálló vérzés esetén, orvoshoz kell fordulni.
2012. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Ha 10 napnál tovább tart a menstruáció, akkor orvoshoz kell menni. Te is menj el mindenképpen!
2012. aug. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, lehet pl ciszta, mióma, vagy ha éltél nemi életet, akkor akár vetélés is. 10 nap után mindenképp doki!! Majd írd meg mi van Veled, sok sikert!
2012. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Húú köszönöm szépen. Mindenképp felhívom az orvosom, remélem behívnak soron kívül, mert most 4 hónapot kell várni egy időpontra. :S
2012. aug. 13. 13:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ma voltam orvosnál. Azt mondta az antibiotikumtól van, amit szedtem múlt hónapban....
2012. aug. 14. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!