Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én 14 éves vagyok és nem baj...

Én 14 éves vagyok és nem baj hogyha még nem jött meg. Mert a nővéremnek már 02 éves korában megjött?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éves korában? Nem baj, majd megjön ne izgulj!
2012. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd megjön van még időd de a nővérednek 2 éves koràban h jött meg azt nem vàgom...XD
2012. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem baj én már elmúltam 13,és még nekem se jött meg, ne izgulj majd eljön az ideje..de a melled nő már? meg szőrös(ödik) a hónaljad meg a p.ncid? fehérfolyásod van már? ha ezek vannak akkor ne aggódj!

üzenem azoknak akik 2évest olvastak: elgépelésről nem hallottatok? a 0 és az 1 egymás mellett van és ez a 02 nem 2 akart lenni hanem 12...de erre magatoktól is rájöhettetek volna!!!

2012. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16 éves korodig nem kell aggódnod, és főleg ne azt nézd, hogy a Nővérednek már 12 éves korában megjött a menstruációja, mert mindenki más ütemben fejlődik. Majd ha 16 éves korodig sem menstruálsz, akkor menj orvoshoz. Addig ne aggódj!
2012. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3. válaszoló is írta, ha nő a melled és szőrösödik a puncid és a hónaljad, akkor nem kell aggódnod!
2012. aug. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
12 bocs
2012. aug. 13. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:
én vagyok a 3.válaszoló,,az én nővéreimnek is hamarabb jött meg mint nekem, az egyiknek 12 és fél évesen a másiknak majdnem 13 évesen, én pedig már 13 és fél vagyok és még mindig semmi,,úgyhogy nem tudom, de lehet van benne valami logika, hogy egyre később jön meg testvérek közt vagy ez csak nálunk van így? :D
2012. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem,dehogy baj.Nekem például 11 évesen jött meg,de van olyan osztálytársam,aki már 10 évesen is menstruált.De olyan ismerősöm is van,aki csak 15 éves korában kezdte,úgyhogy ne aggódj!! És addig örülj,ameddig meg nem jön.
2012. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Én ismerek egy olyan lányt akinek 9 éves korában jött meg. Ez mindenkinel mas. En mindjart 13 leszek es mwg nem jott meg. Nektek nem volt felvilagositas? Nekunk volt. Azt mondtak h eleg csak akkor orvoshoz menni ha 16 evesen sem jon meg.
2017. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!