Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy késik a második...

Normális hogy késik a második mensim? lent több.

Figyelt kérdés
júliusban jött meg az első, már meg kellett volna jönnie de nem jött meg csak valami fehér folyás szerűség van a bugyimban. ez baj vagy normális??
2012. aug. 13. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. :) Ne aggódj, az elején még több hónap is kimaradhat, hiszen még csak most kezdett fejlődni a hormonrendszered. Ha 5-6 hónapig sem jön meg a menstruációd, akkor kell orvoshoz menni. A fehérfolyás is normális, ha nem kellemetlen a szaga, és nem csíp vagy viszket a puncid. Tudod a nemi érés egy hosszú, több éves folyamat.
2012. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

semmiképp ne aggódj emiatt. én már lassan 18 leszek és még mindig rendszertelen, orvostál is voltam, de azt mondta, hogy semmi gond, nálad meg pláne nincs gond!!!

fehér folyásod pedig biztosan lesz többször is (pl peteérésnél is van), de ha nem fáj semmid, meg nem csíp, akkor nem kell vele foglalkoznod, esetleg ha zavar, akkor ebben az esetben használj tisztasági betétet

2012. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen normális. még mindig. 20 millió ilyen kérdés és válasz volt már, na meg amúgy is ezt elmondják a felvilágosító órán is.
2012. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2012. aug. 13. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pff xddd nem :D 14 vagyok
2012. aug. 13. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!