Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám ezt megoldani?

Hogyan tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy még nem volt olyan ottalvós osztálykirándulásuk, majd most lesz elvileg aug végén. (Tudom hogy szokatlan, nem vagyok végzős, csak 8.os leszek :S) Na és arról van szó, hogy ezen a kiránduláson kb 5-en leszünk egy szobában, ami nem is baj. É ami a gond, hogy még az osztálytársaim nem tudnak erről a betegségemről, hogy éjjel vizelettartási gondjaim vannak, vagyis pelenkahasználatra szorulok. Nagyon tartok tőle, mert nem akarom hogy kibeszéljenek, vagy lebukjak a dologgal, mert akkor az még gázabb. De az is hülyén néz ki ha most magyarászkodok nekik hogy mi a helyzet és készüljenek fel :S És nem hinném hogy nem vennék észre mivel egyrészt szerintem látnák is hogy pufi ott lent, meg zörög is. nem is beszélve róla hogy mi van ha szimplán a táskámban talál rá valaki "véletlen" :S Mit tegyek? :( Próbáltam úgy hogy legjobb barátnőmmel ketten, de az le lehet mert mindenképp 5 fős szobák. És gondolom Ti se reagálnátok a helyükben pozitívan. :((


15/L


2012. aug. 13. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én csak annyit tudok segíteni, hogy aki beszól emiatt, azzal Te ne törődj, mert nagyon primitív az ilyen ember gondolkodása! Egy pillanatig se szégyelld Magad emiatt, mert Te erről nem tehetsz!!! Ugyanolyan jó és értékes ember vagy, mint bármelyik jó szándékú ember a világon!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Esetleg mondd azt, hogy nagyon erős a menstruációs vérzésed éjszaka, és ha nem használnál pelenkát, akkor átáznál.

Orvosnál voltál már a problémával?

2012. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszi :) Meg a másik hogy szeritem ezzel rendesen "el lennék átkozva" ha kiderülne, mármint, biztos nem lennék túl népszerű :S
2012. aug. 13. 16:31
 4/19 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, meg minden. De szokás pelenkát használni menzeszre..? Vagy mennyire gyakori ez?
2012. aug. 13. 16:33
 5/19 anonim válasza:
Komolyan és akkor mi van? Nem kell törődnöd vele. Nem dől össze a világ. Ha olyan barátaid vannak akik a népszerűséeged nézik akkor azok nem is barátok. De bármikor megbotlasz fel kell állnod és tovább menni. Olyan vagy amilyen. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Én ilyenekre sose mondanék rosszat...persze más már máshogy van ezzel, de mondom hogy ne törődj vele.
2012. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a vígaszokat :) amúgy szerintetek is feltűnő kívülről is egy ilyen? :/ készítettem magamról képet [link]


vagy csak én pánikolom el..? nemtom :S :)

2012. aug. 13. 17:14
 7/19 anonim ***** válasza:

Azon a képen aztán és meg nem mondanám, hogy pelus van rajtad! Sokkal inkább hasonlít a nagyobb fazonú bugyikhoz, mint amilyet a dédimamám is hord, úgyhogy nyugi, nem lesz semmi gáz. Érezd jól magad a kiránduláson, és ne foglalkozz az osztálytársaid bántó beszólásaival! (Ha esetleg mégis megtudnák azt, hogy pelusban kell aludnod éjjelente)


:)

2012. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


A másik dolog meg az, hogy inkább legyen rajtad a pelenka, mintsem hogy bepisilj az ágyba, mert arra már bárki mondhatná, hogy gáz, de így nem!

2012. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszoló vagyok. A képen nem látszik, hogy pelenka van Rajtad, de ha valaki ki is szúrja, akkor se törődj vele, és soha ne szégyelld Magad olyan dologért, amiről nem tehetsz!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha kicsit bővebb pizsit veszel akkor szerintem egyáltalán nem látszik. Ha meg zörög akkor mondd azt hogy megjött és a betét zörög, mert az is tud zörögni. (Már ha egyáltalán rákérdez valaki hogy mi zörög ott neked). Szerintem alapból a betétre gondolnának. És ha esetleg tényleg kiderül és bántanának érte akkor az az ő szégyenük. Nehogy rosszul érezd magad miattuk, vagy szégyenkezz. Te erről nem tehetsz. Érezd jól magad a kiránduláson! :)
2012. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!