Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon úgy néz ki, hogy...

Nagyon úgy néz ki, hogy húgyúti fertőzésem van, orvoshoz kell mennem, de így délután nem tudom hova. Kit keressek? (hosszú lent)

Figyelt kérdés

Már 2 napja érzem, sűrű vizelési ingerem és alhasi fájdalmaim vannak, szúr, csíp, ha pisilek. Szedek rá Rowatinex-et, illetve sok folyadékot és medveszőlő levél teát is iszom. Tegnap délelőtt rossz volt, de a tea és a bogyó rendbe tett. Elég sűrűn előjön, de most ma már vér is van a tea és a sok folyadék ellenére, de nem ilyen pár csepp, hanem már majdhogynem darabos.

Tudom orvoshoz kell mennem, de nem otthon vagyok, hanem az ország másik végében Nyíregyházán. Így délután hova lehet menni dokihoz, kit keressek? Háziorvos? Kórház?


2012. aug. 14. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj a legközelebbi kórházba, és mondd el azt amit itt leírtál. Így fogadniuk kell, csak legyen Nálad a TAJ kártyád, személyi igazolványod és lakcímkártyád.
2012. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!