Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ennyit a 22...

Miért alszik ennyit a 22 hónapos kislányom? Ma délután 5! órát aludt. Nálatok is előfordult már ilyen hosszú alvás?

Figyelt kérdés

Tegnap is hosszú volt a délutáni alvása, de a mai az volt eddig a csúcs és olyan karikás szemekkel kelt fel, mintha nem is aludt volna.

Teljesen pánikba estem, én parázós anyuka vagyok,rögtön az jutott az eszembe, hogy lehet, valami komolyabb baja van a kislányomnak, és ettől lett ilyen fáradékony, aluszékony.

Mindig borzasztó dolgok jutnak az eszembe, pl. fehérvérűség, daganat, szinte le sem merem írni, stb:(

Vagy van valami front? Én ma egy csöppet sem voltam álmos és most sem vagyok, bár felnéztem az égre és mintha telihold lenne.

Annyi azért történt, hogy ma több mint 2 órát kint volt a lányom az apjával a kertben és tettek-vettek, lehet, hogy a levegő elnyomta, de ennyire? Éjjel elég jól alszik, néha felsír, engem követel, de rögtön vissza is alszik, szerintem kialussza magát.


2012. jan. 8. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Novekszik, ilyenkor tobbet alszik egy ennyi idos gyerek.
2012. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is pont 22hónapos,de én örülnék ha néha ennyit aludna. Ha napközben alszik 2órát akkor már jók vagyunk,de az is ritka. Hiába vagyunk kint minden nap 2x 1-2órát semmi. Éjjel is ritka ha nem kell fel,minimum 2x,de van hogy forog össze-vissza. Soha nem volt jó alvókája!
2012. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, egy kicsit megnyugodtam, de azért figyelni fogom a következő napokban.

Most fog még nőni? Már így is több mint 90 cm, és olyan 10,7 kg, ha jól emlékszem. Nagyobbnak nézik a magassága miatt a koránál.

Kedves második, neked mekkora a lányod?

Nálunk stabil 2-3 órás alvások vannak már nagyon régóta, persze van, hogy valamitől felébred, mint tegnapelőtt egy marha eldurrogtatta a maradék tűzijátékát, délután világosban. Kb 5 durranás volt, pont elég, hogy sírva keljen szegény lányom. Akkor kb 1 órát aludt csak:(

2012. jan. 8. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:
93cm,és 15-16kg körül. És tényleg irigyellek hogy ilyen jó alvókája van!
2012. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy az én lányom akkor sem aludt jól,mikor épp "növekedett".
2012. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányom is néha elfelejt felébredni. De az is lehet, hogy beteg lesz. Na de ne óriási dolgokra gondolj, megfázás, stb..
2012. jan. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!