Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy bajt csinálok, illetve...

Nagy bajt csinálok, illetve nagyon egészségtelen ha menzesz előtt pár nappal 1-2 órára rakok fel mini tampont ha megyek valahova? 17L

Figyelt kérdés
Nem állt be rendesen a menstruációm, van hogy napokig fáj előtte a hasam, van hogy csak úgy megjön mindenféle fájdalom nélkül. Alapból egyfolytában stresszelek azon, hogy nehogy akkor jöjjön meg amikor nincs lehetőségem elmenni felhelyezni egy tampont vagy akármi. Tisztasági betétet mindig használok, de így is volt már kellemetlen szituáció, hogy a tisztasági is átázott. Ezért ha hosszabb időre megyek valahova, van hogy mini tamponozok. Az lenne a kérdésem, hogy ez nagyon rossz dolog?

2012. aug. 14. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Teljesen kiszárítja a hüvelyt, kidörzsöli, megnöveli a fertőzések esélyét.

Nem szabad vérzés nélkül tampont használni.

Tegyél be két tisztaságit, ha már fáj a hasad.

Mennyire rendszertelen a vérzésed? Mikor jött meg először?

2012. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ebből lehet baj! A tampon pillanatok alatt felszívja az összes nedvességet a hüvelyedből, és utána csak dörzsöli, tönkreteszi a hüvelyed nyálkahártyáját, és így sokkal könnyebben kapsz fertőzéseket!!! A tampont csak menstruáció ideje alatt szabad használni, de akkor is csak ha nagyon muszáj!
2012. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 harisnyababee ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólókhoz, "üresben" tamponozni elég káros. Én ilyen szituban azt csinálom, h tisztasági helyett egy szárny nélküli eü betétet teszek be. Jó, mert baj esetén megvéd a kellemetlenségektől, viszont ha meg nincs semmi nem károsítom vele magam. A két tisztaságis megoldásnál sztem biztonságosabb, és kényelmesebb is..
2012. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :). szerintem én is veszek szárny nélküli betétet..
2012. aug. 21. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!