Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy szabadulhatok meg a...

Hogy szabadulhatok meg a kellemetlen hüvelyfolyástól?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta szenvedek ezzel a problémával, ami a következő: függetlenül a peteéréstől állandó hüvelyfolyásom van, állaga tej szerű és színe is tejfehér, szaga nem túl erős, csak kissé savóhoz hasonló (megjegyzem nem erős). Már többször jártam orvosnál, mivel van jóindulatú petefészek cisztám, de veseproblémák miatt nem szedhetek hormontablettát. Szerintetek hogyan szabadulhatnék meg ettől a folyástól, mert már nagyon zavar engem, bár nem fedeztek fel semmilyen hüvelyfertőzést, és nincs viszketegségem sem tőle. Végre szeretnék valami hasznos segítséget erre a problémámra! Segítsetek!!!

2012. aug. 14. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi tünetet nem okoz, és csak savanykás szaga van a folyásnak, akkor ez normális. Ez a folyás tisztítja és védi a hüvelyed. Nem csak peteéréskor van, de akkor több.
2012. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nőnek van, kinek több, kinek kevesebb, a hüvely tisztítása a feladata, ahogy ezt már írták.

Használj tisztasági betétet, ha a doki is normálisnak találta.

2012. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindennapos a folyásom már 11-12 éves korom óta. Engem nem zavar, Téged miért? Átázol tőle? A megoldás: tisztasági betét.
2012. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
sok nőnek van mindig folyása, ez alkat kérdése, nem tudsz ellene tenni semmit. Szokj hozzá.
2012. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!