Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ennyire gyenge a menstru...

Miért ennyire gyenge a menstruációm?

Figyelt kérdés
Utoljára február 18.-án éltem szexuális életet, azért emlékszem rá ennyire pontosan, mert eseményutáni tablettát kellett bevennem, életembe először és utoljára. Utána rendesen megjött a menszim, minden rendben volt fogamzásgátlót szedek 3 hónapja Lyndinette20-at. Vasárnap jött meg a menszim, de alig van valami. Nagyon gyenge, és nem is vér, hanem inkább ilyen gennyes-véres valami, és görcsölök! Sosem volt menstruációs görcsöm!!! Beszéltem a nőgyógyászommal, de ő vidéken van, azt mondta ne izguljak, nincs semmi baj, de lehet van egy kis gyulladás, de nyugodtan szedjem tovább a fogamzásgátlót. Valahogyan nem nyugtatott meg ez a válasz! Terhes tuti nem vagyok, mert akkor már nagy pocim lenne, de akkor mi lehet???
2012. aug. 14. 18:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azóta voltam nagy labort csináltatni és vért adni is! Szóval ha terhes lennék azért ott kiderültek volna a dolgok!! 23/l
2012. aug. 14. 18:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vizsgáltasd meg magadat, a genny az nem valami biztató, most még kisebb gyulladás, holnap már...érted, keress egy orvost, amíg előjön nőgyógyászod!
2012. aug. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ma bemegyek az sztk-ba a rendelésre...de úgy gyűlölök oda járni, de muszáj, mert tényleg parálok, hogy mi lehet!! Csak azt nem tudom, hogy most megvizsgálnak-e??
2012. aug. 15. 09:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fognak, első válaszadó voltam.
2012. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!