Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4éve szedek fogamzásgátlót!...

4éve szedek fogamzásgátlót! Mindig pontosan jön meg a menzeszem,21napig tabi,7nap szünet, szünet alatti 4. -ik napon érkezik. Most a 8. -ik tablettánál tartok, és vérzésszerű valami jött meg! Egészségügyi problémára is utalhat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy forduljak-e nőgyőgyászhoz, nem hiszem, hogy terhes lennék, párommal mostanság nem sokat vagyunk együtt, (és a gyógyszerben is maximálisan megbízom "Tri-regol") utoljára 1 hete, de a menzeszem előtte is időre pontosan érkezett! Ez nem olyan piros mint szokott lenni, kevesebb és pirosasbarnás. Sosem történt még ilyen, kissé megijedtem remélem nem a petefészkemmel van probléma, történt már ilyen valakivel? Lehet esetleg ciszta? Arról hallottam, hogy stressz végett késhet, vagy kimaradhat, de ilyen kérdést sajnos nem találtam! Igaz az elmúlt napok nagyon megviseltek, mint idegileg mint fizikailag, és ha bajra utalhat feltétlen elmennék orvoshoz! Válaszokat előre is köszönöm!

2012. aug. 14. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Stressz végett késik? Azért késik, hogy stresszes legyél? Ez a szó nem ugyanazt jelenti, mint a "miatt". Lehet stressz miatt is, de fogamzásgátlónál azért eléggé rendszeres szokott lenni. Az a legjobb, ha nőgyógyászhoz mész, akkor megnyugszol.
2012. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, a végett csak célhatározót jelölhet, elnézést a nyelvtani hibáért. Nekem ilyen még nem történt, az elmúlt évek alatt. Először Gracialt szedtem (2évig) azután váltottam Tri-regolra és ez az első ilyen alkalom. Azért köszönöm!!
2012. aug. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!