Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyek nőgyógyászhoz? 16

Mennyek nőgyógyászhoz? 16

Figyelt kérdés
Július 6-án megjött a bajom. Szokás szerint 5-6 napig tartott. 29-én megint megjött. Elmúlt. Most 15-ike van és úgy látszik, hogy ma-holnap megjön. 35 napos volt eddig a ciklusom és most hírtelen lecsökkent 21-> napra. Anyámnak szóltam még a múltkor, szóba hoztam a nődokit, ő meg rögtön felháborodott, hogy "Terhes vagy?" Van párom, szeretkezünk, de használunk óvszert. Valami gond van, az biztos, kicsit fura, hogy ilyen hírtelen lecsökkent. Volt már régebben, hogy minden 2-2,5 héten megkaptam, és ez így ment 2 hónapig. Akkor voltam egyszerű dokinál, azt mondta minden rendben.
2012. aug. 15. 02:27
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyé'
2012. aug. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyád nagyon buta... Nem biztos, hogy terhesség miatt van, sőt biztos. Hormonvizsgálaton is voltál?
2012. aug. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb lenne ha orvoshoz mennél. Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz. Nem kell anyádnak tudnia róla, ha ennyi esze van. Valószínűleg nincs semmi gond, de érdemes megnézetni, már csak azért is, hogy megnyugodj.
2012. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam, csak vér és vizelet vizsgán. Mondták, hogy minden rendben. De ez most furcsa. Jah, és én nagyon ragaszkodok anyámhoz, nélküle nem mehetek. Esetleg egy barátnővel el lehet menni, vagy a párommal?
2012. aug. 15. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. Bárkivel elmehetsz. Én is jártam 16 évesen és még szülői engedély sem kellett hozzá. Mindenképp kérj hormonvizsgálatot az esetek többségében hormonzavar okozza a problémát. De az is lehet, hogy még csak most fog beállni rendszeresre. Nagyon stresszhatás ért mielőtt elkezdett össze-vissza megjönni?
2012. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
***nagyobb (nem nagyon)
2012. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem épp. Nem volt semmi, ami miatt stresszeltem volna.
2012. aug. 15. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!