Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyem és a végbélnyílásom...

A hüvelyem és a végbélnyílásom között van két nem is olyan kis dudor, ami nagyon fáj, mi lehet az? : S

Figyelt kérdés
Tegnap ráadásul el kezdett vérezni is, nagyon undorító, mi lehet ez??
2012. aug. 15. 07:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt orvosnak mutasd meg.
2012. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Irány az orvos, ez nem kérdés!

Látom, hogy reggel tetted fel a kérdést, remélem, azóta már elmentél. Ha nem, akkor próbálj elmenni ügyeletre és "kiharcolni", hogy megvizsgáljanak.

Jobbulást kívánok!

2012. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát orvoshoz nem akarok menni, ez annyira ciki..
2012. aug. 15. 21:05
 4/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Először is semmi nem ciki az orvosnál, mert ő már elég sok mindent látott, és egyébként sem tehetsz róla! Másodszor, ha elhanyagolod, akkor nagyobb baj is lehet!
2012. aug. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ciki??? És ha még rondább lesz és még kellemetlenebb, akkor nem lesz ciki? Ha nem magánrendelésre mész, még le is fog teremteni a doki, na az még megalázó is!

Remélem, azóta jobban vagy! 2. voltam.

2012. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
magától elmúlik.. nekem a sok borotválástól szokott lenni. fáj, nem is olyan kicsi... volt h kidurrant és véres genny folyt belőle. sima begyulladt szőrtüsző (szerintem)
2012. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

nem borotválom...

Viszont nem lehet hogy valami pattanásféle van ott? (hogy kerülne mondjuk oda??)

De mostanában elég randa a bőröm, bármit csinálok vele és már a hátamon is ... :S

2012. aug. 16. 17:00
 8/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Mindenképpen orvoshoz kell menned!!!
2012. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De miért is mindenképp?????
2012. aug. 16. 17:11
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert más úgysem tud segíteni látatlanban, és így óriási felelőtlenség bármit is mondani. Megint az első voltam.
2012. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!