Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a kis dudor a...

Mi lehet ez a kis dudor a végbélnyílásom felett?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha egy kis pattanás lenne, de ha megnyomom fáj. Borsó méretű körülbelül, mégis félek, hogy valami rendellenesség. Körülbelül egy hete vettem észre. Ez lehet attól, hogy egy héten legalább ötször tangát hordok?

Ha később sem múlik el, ez a nőgyógyász szakterületéhez tartozik?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2011. ápr. 4. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet az kezdődő aranyér is, innen nehéz megmondani.Körömvirágkrémet kenj rá tisztálkodás után naponta többször is,attól van esélye hogy elmúlik.
2011. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyér. Egyébként a tanga nem egészséges, mert könnyebben jutnak a baktériumok a végbélből a hüvelybe.
2011. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Trombotizált,begyulladt aranyér.Vegyél rá aranyérre való kúpot/krémet.Én a Doxiprokt krémet ajánlanám.Fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatású.

Lehet a tangától ha nagyon szoros,és folyamatosan dörzsöli...

2011. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A borsónyi-babnyi meggyógyul magától is krémek használatára pár nap alatt.Nekem is volt már számtalanszor,főleg a terhességek alatt.Az ennél nagyobbakat viszont sebészileg érzéstelenítés mellett pillanatok alatt felmetszik és kitakarítják belőle a gyulladt,alvadt vért és csak ezután tud gyógyulni.


Sebészeti nővér lennék egyébként.

2011. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, lehet aranyér is, de lehet, hogy condyloma (HPV egy alfaja, mely szemölcsöket okoz).

Ha az utóbbi, akkor nem lesz egyszerű megszabadulnod tőle.

Én azt javasolnám, hogy házi praktikák helyett nézesd meg, nehogy tényleg condyloma legyen.

2011. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! :)

Megnéztem, nem condyloma... tényleg úgy néz ki, mint egy kis pattanás...csak borsó méretű. Kenegetni fogom elsősorban körömvirágkrémmel, aztán ha nő, vagy változik, akkor megmutatom orvosnak.

Nőgyógyásznak kell megmutatnom, vagy van erre külön orvos?

2011. ápr. 4. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Sebészeti szakrendelésen foglalkoznak vele.
2011. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!