Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért egészségtelen, ha...

Miért egészségtelen, ha állandóan melltartót hordok?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam ezt, de nem értem, mi bajom lehet tőle. Miért egészségtelen?
2012. aug. 15. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lesz, nyugi. Mondanak mindenfélét. ne kell mindent elhinni. De azért éjszaka ne hord. na nem azért mert árt hanem mert kényelmetlen..... meg elve nem értem mért hordanak egyesek éjszaka is melltartót, de hallottam már pár ilyet....
2012. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok. Am szerintem is kenyelmetlen ejszaka en se hordok. :D
2012. aug. 15. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Éjjelre nem a legjobb.
2012. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


Én úgy tudom, hogy a melltartó viselése nem túl jó feleslegesen, mert nagyon kényelmetlen tud lenni, és ha sokat van rajtad, és éjszaka is (amit mondjuk írtál, hogy éjszakára nem hordod), attól az lehet, hogy nagyobb korodra lógni fog, nem lesz feszes.

2012. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"ha sokat van rajtad, és éjszaka is (amit mondjuk írtál, hogy éjszakára nem hordod), attól az lehet, hogy nagyobb korodra lógni fog, nem lesz feszes."

Ez hülyeség. Éppen attól fog lógni, ha valakinek nagy a melle, de nem hord melltartót.

2012. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
szia azért mert lógni fog!!
2012. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
37%

5. válaszoló: ez nem igaz! ha valaki nem hord melltartót akkor megerősödnek az úgynevezett melltartó izmai és ezáltal feszesebbek lesznek a mellei

(kivéve persze ha nagyon nagy méretekről beszélünk, mert akkor elképzelhető, hogy melltartó nélkül is lógni fognak)

2012. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!