Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ergonomikus párnám van és a 3...

Ergonomikus párnám van és a 3 éves gyerek állandóan ráfekszik. Mennyire lehet ez egészségtelen? Próbálom leszoktatni, de vagy arra vagy a karomra teszi a fejét. Van ilyen párna gyereknek való is, ami alacsonyabb esetleg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 15 hónapos volt, amikor becipelt az ágyába egy ikeás felnőtteknek való párnát (50x60 cm-es, a pontos nevét sajna nem tudom, de valami pár száz forintos tétel volt), és hason fekvőknek való, tehát elég alacsony. De azóta bárhogy szeretném, nem tudom elvenni tőle, azon alszik, és egyszerűen imádja. Elvileg azt mondják, nem egészséges, de ő annyi mindent csinált, amit nem lenne vagy lett volna szabad, és még mindig él. :) (2 éves lesz jövő hónapban)
2011. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk eddig nem volt semmi sem kedvenc, se takaró, se plüss, semmi és nehezen is elalvó és most egy kispárnára szokott ráhasalni, egy maci van rajta és szereti. Én sem tudom, hogy ez még belefér-e, a mi párnánk elég lapos. De legalább van mostmár valami, amit az elaváshoz köt. 1,5 éves.

De arra a tömör szivacsara gondolsz? Esetleg az aljából vághatnál le, bár szépen biztos nem lehetne.

2011. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de 3 évesen már feküdhet párnán. Ha nagyon magas, akkor vegyél neki egy sima kispárnát, hátha.
2011. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!