Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megjött és úgy érzem...

Ma megjött és úgy érzem elájulok! Mit tegyek? :- (

Figyelt kérdés

A mult hónapba kétszer volt menszeszem egy hét szünet volt köztük. Most egy hetes késéssel megjött reggel. Így még nem fájt soha sem fájt, szédülök, ráz a hideg és iszonyatosan fáj görcsöl. A munkám miatt haza se tudok menni aludni :-(

Olvaxtam hogy eü problémára is utalhat

20 éves vagyok



2012. aug. 15. 11:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, de remegek is, nem tudok írnk :-(
2012. aug. 15. 11:12
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, eü problémára is utalhat.Egye fene a munkát, szerintem vegyél ki valahogy szabadnapot és irány orvoshoz!
2012. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos csak annyit tudok segíteni, hogy menj orvoshoz. Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nem hagyhatom itt az üzletet 6-ig. Köszönöm a válaszokat, lehet hogy már a gyógyszerektől szédülök, de nem sokat segített. :-(
2012. aug. 15. 11:16
 5/14 anonim ***** válasza:

először is, a napokban menj orvoshoz ezzel.

egyél rendesen, most ne diétázz, ha amúgy csinálsz ilyesmit, lehet ezért is ilyen rossz.

igyál sokat ma, és dobj be egy kávét is, hátha alacsony a vérnyomásod, ha tudod, mérd meg.

ha van nálad görcsoldó, akkor abból is dobj be!!

jobbulást.

2012. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálam tini koromban volt ilyen, a lehető összes fájdalomcsillapítót végig jártam rá, nagyon rossz volt. A dokim meg már nem akart hinni nekem, hogy tényleg ennyire rossz, amíg egyszer egy téli napon be nem mentem hozzá "begyógyszerezés" nélkül. Patakokban ömlött rólam a víz, szédelegtem, nem bírtam egyenesen menni kb és holt sápadt voltam. Ha sokat kellett állni, akkor kezdett is sötétülni minden, ájultam is egyszer-kétszer el.

Akkor felírt egy azóta is jónak látszó bogyót, de mivel már azt is duplájával szedtem a végén, beadtam a derekamat és irattam fogamzásgátlót. Tartós kapcsolatban élek, így 2in1. Azóta nincs ilyen problémám hál' istennek, viszont ha leállok vele rettegni fogok szerintem.

Doki szerint kicsit fejletlen a méhem, de ez nem okoz problémát csak nagy görcsöket menzesznél.

Nincs nálad valamilyen fájdalomcsillapító? Vagy esetleg nem tudsz kiszaladni a patikába? Vehetnél egy Algoflex m-et, vagy valami vény nélkül kapható bogyót!

Aztán egyél is kicsit és igyál rendesen, mert attól is elájulhatsz simán, hogy a fájdalom mellett "kopog a szemed", csak nem érzed, hogy enned kéne.

2012. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Megbocsáss, de ha elájulsz, mi lesz az üzlettel? Akkor még bezárni sem tudod, mert egy ájuláshoz kb. 5 mp elég.

Úgyhogy hívd fel szépen a főnöködet és mondd meg neki, hogy rosszul vagy, mit lehetne tenni?

2012. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, jaa és kávéról jut eszembe. Nekem anno azt mondta a doki, hogy ilyen görcsökkel, a koffeintartalmú cuccokat és szénsavas vackokat el kell felejteni, mert azok felerősíthetik a görcsöket.

Emellett igyekezz valami könnyű kaját enni, ne köröm pörit.

2012. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amint tudsz igyál cickafarkfű vagy kamilla teát.
2012. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen j jó tanácsokat! Vettem reggel algofex met, bevettem 2őt de semmi. Soha nem volt még ennyire erős a fájdalmam :-( megyek is megméretni a vérnyomásomt!!!

És próbálok enni is.

2012. aug. 15. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!