Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kislányomnak hüvely mútétje...

Kislányomnak hüvely mútétje lessz? Megtortént valakivel már ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok,Vivien 5 éves,esti krémezkedésnél kicsit jobban bekukkantottam oda...,de nem tettszett a látvány,más mint az én huvelyem,nem hagyott a dolog reggel kivittem korzetihez,megállapította szuletési rendellenesség nem olyan a ,,lyuk,, mint amilyennek kéne lennie nem 1 nagy hanem 3=4 kicsi olyan hártyás,beutalt gyermek nói dokihoz,múteni kell plasztika..volt már valakinek hasonló dologban része?
2012. aug. 15. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem. De ez borzasztó :S
2012. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Megesett már a történelemben, viszonylag gyakori, de előbb észre szokták venni, pl. pelenkázásnál. Könnyebb is újszülött korban segíteni rajta. Bocsi, de figyelhettél volna kicsit jobban.
2012. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Ezt előbb is észre lehetett volna venni.
2012. aug. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet,,de senki sem vizsgállgatja a gyermeke huvelyét belul.Abszolúlt nem volt feltúnó pelenka cserénél sem meg még a dokik sem vették észre...
2012. aug. 16. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Ezt a gyerekorvosnak lett volna kötelessége ellenőrizni már újszülött kortól. Előző voltam.
2012. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj szegeny dragam... nem is tudom hogy keszitenem fel a mutetre az en lanyomat ha neki lenne ilyen problemaja.. Nagyon remelem hogy nem hagy majd benne vmi rossz elmenyt ez az egesz. Megkerdezhetem hogy mennyire belul van ez?
2012. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!