Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy extraérzéken...

Mitől lehet, hogy extraérzékeny a csiklóm dörzsölgetés hatására? Szinte már fáj, nem is csak érzékeny! Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Khmm...

így szokott üdvözölni a fiúd? Vagy valami más is van azért előtte? Mert akkor nedvesednél, és nem "dörzsölgetni" lehetne, hanem simogatni...

Egyébként ilyenkor békén kell hagyni - legalább, amíg nedves nem lesz - és addig a környéken keresgélni :-) - vagy valami mást csinálni: ölelni, csókolni...

2008. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál, de úgy általában is fáj...a barátommal semmi baj.Ha magam érek hozzá, úgy is nagyon érzékeny,hacsak a nadrág súrlódik hozzá erősebben, már akkor is. A doki nem tud rám mit mondani...
2008. máj. 10. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Azt nem tudom, hogy miért de nálam is így van. Azt hiszem, tudom mire gondolsz. Nekm is szokott fájdalmas lenni, ha pl túl erősen ér hozzá a nadrág, vagy ilyesmi. (az előző hsz-nak) ha nedves, ha nem. Én arra gondolok, hogy allergiás lehetek a mosóporra, vagy a ruha anyagára(?)...
2008. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hm...erre nem gondoltam, de ha allergia lenne, akkor sztem az az egész testre kihat (a bőrre). Jó lenne pedig tudni az okát...Hamár nem is vagyok egyedül, főleg. Egyszer csak idetéved egy hozzáértő:)
2008. máj. 15. 18:21
 5/7 anonim válasza:
100%
Én is az allergiára gondoltam,mert lehet,hogy a nyálkahártyádon érzékenyebb vagy.
2008. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
ismerem ezt az érzést, de nálam csak akkor fáj, ha alulról ér hozzá, direkt a végéhez. ez szerintem attól van, hogy túl érzékeny az ideg. allergia kizárva, mert akkor a bőr fájna/viszketne, de ez nem olyan.... ha 2 ujjad közé veszed és tiszta nedvesen simogatod, akkor is rossz? vagy ha az ajkakat maszírozod?
2008. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, akkor nem rossz. Szal szerintem is akk csak az idegek túl érzékenyek. De lehet öblítő vagy mosóőor miatt is állítólag. Voltam azóta egy másik dokinál, ő azt mondta, hogy ez nem gáz, mert sok nő így van vele, ilyen és kész. A lényeg, hogy tudjuk élvezni a dolgot:)
2008. júl. 16. 20:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!