Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukámnak július 3. -án jött...

Anyukámnak július 3. -án jött meg, (nekem 4. -én, ) és ma 23-a van, és tegnap megint megjött neki! Az lehetséges hogy egy hónapba 2x legyen peteérés? Egyébként anyukám 34 éves. 12/L

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordúl néha hogy a menstruáció 1-2 hetet ide-oda csúszik.
2009. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy legalább te válaszoltál:)!
2009. júl. 22. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivesen,és ne aggódj,velem is előfordul néha,és az orvos azt mondta,hogy ez teljesen egészséges.Szép napot.
2009. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igy most neki 20 napos volt a ciklusa. Ilyen van gyakran.

De igy sem volt kétszer peteérés, mert volt mondjuk július 15-én és a következő majd kb. augusztus 2-4 között lesz. Egy ciklusban egyszer van peteérés és egy ciklus nem azonos a naptári hónapokkal, mert a hónap 30-31 napos, a ciklus meg átlagosan 28 napos. Kivéve most, mert most 20 napos volt. Ha nem rendszeresen ilyen, akkor ettől nem kell tartani. Csúszhat ide-oda egy hetet, stressz, idegeskedés, diéta és ki tudja még mi miatt.

2009. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ugy jön ki hogy mondjuk 1.én még tart a következő meg mondjuk 29.én kezdödik akkor lehetséges:)
2009. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!