Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Széklet probléma! Mitől lehet...

Széklet probléma! Mitől lehet ez? Túl vastag a székletem, ezen a héten másodjára! Kész kínlódás a nagy wc! A végén mindig vérzik a végbelem. Mit csináljak? Soha nem volt ilyen, miért lesz ennyire vastag? Szinte a duplája a régi"normálisnak"!

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, valami tuti nincs rendben, ha még ráadásul vérzel is!
2012. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű túl kemény a székleted, ettől aranyeret, vagy végbélrepedést kaptál, az vérzik, próbáld meg ételekkel, sok gyümölccsel, zöldség levesekkel, natur joghurttal, rostos dolgokkal lágyabbá tenni és a végbeledet kenegesd Repaeon krémmel.
2012. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget és rostos kaját.
2012. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vérezni azért vérzet,mert kisebb volt a "hely"...
2012. aug. 16. 13:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Rostgazdag táplálkozás. Búzakorpa fogyasztása Pl yoghurtba keverve.
2012. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És igyál is sokat, persze nem cukros löttyöket!
2012. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sok cukros lötyött inni!Búzakorpa nincs itthon,és itt falunk nem is lehet kapni!!helyette valami??ti miket ennétek??gyümölcsjoghurt jó?natúr nincs itthon!Ja és a gyomrom rossz,refluxos vagyok,nem ehetek akármit...
2012. aug. 16. 13:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem székrekedésre bevált a reggeli zabkása.

Felforralsz kevés tejet/vizet, beleraksz 30-40 g zabpelyhet (nem müzlit, sima, natúr zabpelyhet! Fél kg kb 200 ft), hagyod pár percig állni, utána ehető. Rakhatsz bele gyümölcsöket, ízesítheted cukorral, édesítőszerrel, ha akarod.


Nekem ez bevált székrekedésre, kb 3 nap után teljesen normális székletem lett. Most már csak heti 2x eszem ezt reggelire, és naponta van normális székletem.

2012. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lenmag is jó joghurtba keverve, egyél sok gyümölcsöt, sárgadinnye, görögdinnye, levesek, főzelékek, mind segítenek.
2012. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Jelenleg 100%-os narancslát próbálok inni.Igyekszem sokat inni vizet is.Tegnap ettem kompótot is.Zabpehely van itthon,teljes kiőrlésű,estére majd csinálok,remélem nekem is beválik!!Voltam dokinál,kaptam krémet,meg valami keserű vizet amit éhgyomorra kell meginni,de nem akarom,mert holnap nem leszek itthon,így mégis hogy??!
2012. aug. 17. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!