Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem a mellemmel van problema...

Nekem a mellemmel van problema mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szoval 14 eves leszek augusztus 11-en...Es nincs mellbimbom:O Vagyis sotetebb mint a mellem azon a reszen ahol a mellbimbonak kene lennie csak nincs rajta bimbo hanem befele nol..Kerestem mar az interneten ilyen kepeket amin ilyen lanyok vannak, es sok embert talaltam aminek nincs mellbimboja..Ebbol lehet nagy problema is vagy ha lesz egy gyerekem akkor nem tudom szoptatni? Egyaltalan lehet igy gyereket? Legyszi ertelmes valaszokat adjatok mert nagyon felek:S
2012. júl. 28. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a cikket, sokat fog segíteni:

[link]

2012. júl. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gyereked persze hogy lehet de a szoptatással lehet probléma. De erre is vannak már technikák megoldások hogy tudjon szoptatni az is akinek befelé forduló.
2012. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még ez változhat ahogy fejlődik a melled, de ha addig sem változik, mire felnőtt korodban gyereket akarsz, akkor menj orvoshoz. Addig ne aggódj! :)
2012. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!